KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475068

nr 1747 5068

Ulf Johansson

(1912-1978), Sverige

Oljemålning, "Vasagatan Efter regn". Signerad, daterad -34. Olja på pannå, 44x33 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 8 december 2025
kl 21:11:48

Ulf Johansson

Läs mer om Ulf Johansson