KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475068
nr 1747 5068
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, "Vasagatan Efter regn". Signerad, daterad -34. Olja på pannå, 44x33 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 8 december 2025
kl 21:11:48
3.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson